РЕЗУЛЬТАТИ ДПА 4 КЛАС 2017-2018 Н.Р.
ПІПМатематикаУкраїнська мова і читання
ф. Комарівка
Василюк Анна
Ковальчук Валерія
Кулик Наталія
Пасічник Руслан

6
11
9
4

8
11
11
5
ф. Миньківці
Антонюк Анжела
Богут Юлія
Петрук Андрій
Полюлюк Вікторія


Берег

Івасюк Роман
Поправський Олександр
Теслюк Тарас
Шпак Артур
Ящур Марія


11
7
11
9




9
8
10
6
6

9
7
11
9




9
8
10
6
7

БЕРЕЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІ СТУПЕНІВ

СМИЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
НАКАЗ
08.06. 2017 року с.Берег №¬¬¬_81___
Про перевід учнів 1-4 класів та
випуск учнів 9 класу зі школи
На виконання рішення педагогічної ради протокол №4 від 08.06.2017 року
НАКАЗУЮ:
1. Перевести у наступні класи:
а) учнів 1 класу у 2 клас:
1.1.Герасимчук Вікторію Миколаївну
1.2.Іщука Василя Миколайовича
1.3.Колачук Марину Іванівну
1.4.Колесника Дмитра Олександровича
1.5.Остапчук Ангеліну Володимирівну
1.6.Остапчука Андрія Дмитровича
1.7.Остапчук Мар’яну Ярославівну
1.8 Панчук Владиславу Миколавну.
1.9.Пасічника Владислава Андрійовича
1.10 Пасічника Олексаптра Богдановича
1.11.Полюлюк Марту Миколаївну
б)учнів 2 класу у 3 клас:
1. 12.Буханську Дарину Олегівну
1.13.Дволінську Віту Андріївну
1.14.Кондрацьку Дарину Олександрівну
1.14.Кисиличин Катерину Василівну
1.15.Еоханець Мар’яну Володимирівну
1.16.Медвецьку Софію Євгеніївну
1.17.Мінігуб Карину Андріївну
1.18.Разкевич Каріну Степанівну
1.19.Тимчук Ірину Миколаївну
1.20.Хлібович Дарію Андріївну
1.21.Ящура Петра Юрійовича
а) учнів 3 класу у 4 клас:
1.22. Антонюк Анжелу Миколаївну
1.23. Богут Юлію Олександрівну
1.24. Василюк Анну Володимирівну
1.25. Івасюка Романа Ігоровича
1.26. Ковальчук Валерію Андріївну
1.27. Кулик Наталію Валеріївну
1.28. Остапчук Юлія Русланівна
1.29. Пасічника Руслана Руслановича
1.30. Полюлюк Вікторію Миколаївну
1.31. Поправського Олександра Олеговича
1.32.Теслюка Тараса Андрійовича
1.33. Шпака Артура
1.34. Ящур Марію Юріївну
б) учнів 4 класу у 5 клас:
1.35. Басюк Інну Олександрівну
1.36. Герасимчук Соломія Андріївна
1.37. Іщука Олександра Миколайовича
1.38. Мінігуба Станіслава Євгеновича
1.39. Наконечну Ірину Сергіївну
1.40. Пасічника Антона Андрійовича
1.41. Пащук Мар’яну Олександрівну
2. Випустити учнів із школи
2.1. Вручити свідоцтва з відзнакою та нагородити похвальними листами:
Щепанські Марії Володимирівні
2.2. Вручити свідоцтва звичайного зразка:
Богуту Владиславу Олександровичу
Братасюк Валентині Василівні
Буханські Іванні Олегівні
Герасимчуку Богдану Миколайовичу
Гнатюк Софії Степанівні
Левченко Наталії Миколаївні
Пасічнику Андрію Богдановичу
Полюлюку Вадиму Віталійовичу
Степюк Ілоні Юріївні
Штуці Софії Михайлівні
Ящуру Миколі Юрійовичу
Директо школи Н.С.Хамедюк
БЕРЕЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІ СТУПЕНІВ
СМИЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
НАКАЗ
12.06. 2017 року с.Берег №¬¬¬__82__
Про перевід учнів 5 - 9 класів
На виконання рішення педагогічної ради протокол №5 від 12.06.2017 року
НАКАЗУЮ:
1. Перевести у наступні класи:
а) учнів 5 класу у 6 клас:
1.1. Буханського Назарія Олеговича
1.2.Герасимчука Валерія Миколайовича
1.3. Герасимчука Павла Миколайовича
1.4. Івасюк Юлію Вікторівну
1.5. Іщука Дмитра Миколайовича
1.6. Колачука Сергія Івановича
1.7. Кулик Катерину Валеріївну
1.8. Лободзінського Артура Олександровича
1.9. Мельничука Андрія Володимировича
1.10. Остапчук Катерину Ярославівну
1.11. Тимчука Богдана Миколайовича
б) учнів 6 класу у 7 клас:
1.12. Басюк Юлію Олександрівну
1.13. Бойчука Бориса Миколайовичап
1.14. Герасимчука Дмитра Олександровича
1.15. Герасимчук Наталію Андріївну
1.16. Герасимчук Соломію Миколаївну
1.17. Ільчука Андрія Вікторовича
1.18. Кабулу Ігора Олександровича
1.19. Колачука Михайла Івановича
1.20. Коломійця Ореста Богдановича
1.21. Перегорихатенко Юлію Святославівну
1.22. Полюлюк Анну Миколаївну
1.23. Полюлюк Оксану Віталіївну
1.24. Степюка Віктора Сергійовича
1.25. Ящура Олексія Юрійовича
в) учнів 7 класу у 8 клас:
1.26. Василюк Марію Володимирівну
1.27. Герасимчук Анну Миколаївну
1.28. Гнатюк Мар’яну Степанівну
1.29. Дволінську Яну Андріївну
1.30. Ільчук Єлизавету Русланівну
1.31. Іщук Ірину Миколаївну
1.32. Косінську Дарину Віталіївну
1.33. Коханця Богдана Ананійовича
1.34. Кравець Вікторію Русланівну
1.35. Нагорного Максима Олександровича
1.36. Остапчука Богдана Васильовича
1.37. Чмуневича Олександра Вікторовича
г) учнів 8 класу у 9 клас:
1.38. Буйновського Олександра Олександровича
1.39. Гнатюк Софію Богданівну
1.40. Дацюк Марію Вікторівну
1.41. Ільчук Ірину Русланівну
1.42. Левченко Олену Миколаївну
1.43. Мельничук Ангеліну Віталіївну
1.44. Мельничук Мар’яну Володимирівну
1.45. Наконечнюк Соломію Миколаївну
1.46. Пасічника Богдана Богдановича
1.47.. Пащука Павла Анатолійовича
1.48.. Приходчук Анастасію Русланівну
1.49. Прокопчука Павла Юрійовича
1.50. Семенюк Світлану Олександрівну
1.51. Степюка Артурв Вікторовича
1.52. Штуку Наталію Михайлівну
1.53. Фінюк Юлію Володимирівну
1.54. Ящура Володимира Валерійовича
Директор школи Н.С.Хамедюк
Результат ДПА 9 клас
Ппізвище, ім'я учняУкраїнська моваМатематикаІсторія України
1. Богут Влад989
2. Братасюк Валентина1089
3. Буханська Іванна867
4. Герасимчук Богдан556
5. Гнатюк Софія868
6. Левченко Наталія9911
7.Пасічник Андрій9810
8.Полюлюк Вадим989
9.Степюк Ілона11811
10.Штука Софія10911
11.Щепанська Марія121112
12. Ящур Микола878
Результати ДПА 4 клас
ПІПМатематикаУкр. моваЛіт. чит
Ф.Комарівка
1. Басюк Інна Олександрівна111111
2. Пасічник Антон Андрійович9910
Ф. Миньківці
1. Іщук Олександр Миколайович9910
2. Мінігуб Станіслав Євгенійович6510
Берег
1. Герасимчук Соломія Андріївна8911
2.Пащук Мар'яна Олександрівна 8911
Кiлькiсть переглядiв: 225

Коментарi